
401cc
Àgil, fàcil de maniobrar i versàtil. Si cerques més emoció, més aventura i més diversió, la RX4 està dissenyada per a tu!
La RX4 redefineix les normes dels teus desplaçaments diaris. Fusionant versatilitat tot terreny amb una fiabilitat comprovada i un rendiment optimitzat per al seu ús tant off-*road com on-*road. Els seus pneumàtics de radis sense càmera llestos per a l’aventura, un motor de 401 cc d’eficiència provada i una parteix cicle líder en la seva categoria, la RX4 no sols cerca noves emocions, sinó que també s’aventura per cada sendera sense explorar.
Aquesta moto «Adventure» marca una fita com el primer model bicilíndrico de Cyclone en la categoria mitja cilindrada, dirigit als aventurers que gaudeixen tant de l’asfalt com del terreny off-*road. La RX4 ofereix una experiència de conducció excepcionalment fàcil i es distingeix pel seu equipament premium, i com a opcional per a les nostres versions Urban i Explorer disposem de top casi alumini de 40L i maletes laterals d’alumini de 28L, proporcionant ampli espai d’emmagatzematge per a qualsevol tipus de viatge.
Dissenyada per a motoristes amb carnet A2, Cyclone RX4 et convida a experimentar-la!
PREU
RX4
4.990€
RX4 Urban
5.340€
Top Case Aluminio
RX4 Explorer
5.770€
Kit 3 Maletas Aluminio
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

DONA-LI GAS
Motor bicilíndrico i 401 cc, 8 vàlvules i refrigeració líquida amb sistema d’embragatge anti rebot.

DASHBOARD TFT
Amb connexió mòbil i sensor pressió de pneumàtics.

TOT UN PROFESSIONAL
Xassís d’acer multitubular.

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Il·luminació FULL LED, visibilitat total en tot moment.

TOT A LES TEVES MANS
Pinyes retroiluminades i ABS desconectable.

ABS MODE ON
Forqueta invertida amb barres de 41 mm de diàmetre i 130 mm de recorregut, ajustable en precàrrega i rebot. 2 discos de 305 mm de diàmetre amb pinces de 4 pistons i ABS de doble canal.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Material compost adaptable al pes.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 401 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 2 |
| Núm. de Vàlvules | 8 |
| Alimentació | Injecció electrònica Bosch |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 68 mm x 55,2 mm |
| CV | 36,2 |
| Potència màxima (Kw/rpm) | 27 Kw / 8500 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 34 Nm / 8000 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5 |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Cadena / DOHC |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Multitubular d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta invertida amb barres de 41 mm de diàmetre i 130 mm de recorregut, ajustable en precàrrega i rebot |
| Suspensió posterior | Monoamortiguador regulable en precàrrega |
| Fre davanter | 2 discos de 305 mm de diàmetre amb pinces de 4 pistons i ABS de doble canal |
| Fre posterior | Disc de 258 mm amb ABS de doble canal |
| Roda davantera | Llanda de radis amb pneumàtic 110/80R19 sense cambra |
| Roda posterior | Llanda de radis amb pneumàtic 140/70R17 sense cambra |
| Distància entre eixos | 1410 mm |
| Altura de seient | 810 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 18 ltr |
| Pes | 215 kgs |
| Equipament de sèrie | Pantalla TFT | Llums LED | Bateria AGM | Doble Seient | Defenses Laterals de Motor i Xassís | Manillar Alumini | Llanda Radi | Pneumàtics Tubeless |
| Manteniment | Primera revisió 1000 km; següents cada 5000 km |
| Colors | Blanca o Gris |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ








