
125cc
Explora sense límits amb la nova RX1 PRO 2025, una moto creada per als qui busquen emocions noves i desafiaments sobre dues rodes.
Equipada amb un potent motor de 125 cc amb refrigeració líquida i 15 CV, aquesta trail et convida a deixar l’asfalt enrere i descobrir nous camins amb total confiança.
La seva tecnologia avançada t’acompanya en tot moment: Control de Tracció (TCS), ABS, pantalla LCD a color, i un complet sistema d’il·luminació LED (intermitents, llum posterior i llum diürna) garanteixen seguretat i visibilitat en qualsevol entorn.
Pensada per a l’aventura, ve de sèrie amb kit de 3 maletes i defenses laterals, perquè portis tot el que necessites sense renunciar al confort. A més, incorpora pneumàtics tubeless que ofereixen fiabilitat i durabilitat fins i tot en terrenys exigents.
Una mescla perfecta de funcionalitat, disseny i tecnologia que es distingeix en la seva categoria.
PREU
3.385€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

EL MOTOR

ABS MODE ON
Pneumàtics Tubeless i Sistema de frenada ABS.

PANTALLA LCD A TOT COLOR
Que proporciona les dades rellevants de manera ràpida i intuïtiva.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Material compost adaptable al pes.

AUTONOMIA
Capacitat de dipòsit de 14 Litres.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 125 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 4 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 58 x 47 mm |
| Potència màxima (CV/rpm) | 15 CV / 9500 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 11 Nm / 7500 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5 + |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Cadena |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Multitubular d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta telescòpica invertida amb barres de 37 mm de diàmetre i 120 mm de recorregut |
| Suspensió posterior | Monoamortiguador amb bieletas ajustable en precàrrega |
| Fre davanter | Disc de fre de 265 mm de diàmetre amb sistema ABS |
| Fre posterior | Disc de fre de 240 mm de diàmetre amb sistema ABS |
| Roda davantera | Llanda alumini amb pneumàtic 100/90-18 |
| Roda posterior | Llanda alumini amb pneumàtic 130/80-17 |
| Distància entre eixos | 1375 mm |
| Altura de seient | 780 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 14 ltr |
| Pes | 164 kg + 15 kg maletes i ferratges |
| Equipament DE SÈRIE | Motor Refrigeració Liquida de 15cv | TCS (Control de Tracció) | ABS | Pantalla LCD a Color | Llum Posterior i Intermitents i Llum Diürna LED | Pneumàtics Tubeless | Bateria AGM | Maletes Laterals | Maleta Posterior | Defenses Laterals |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km ; següents cada 3000 km o 1 any. |
| Colors | Negre Mate, Verd o Blau |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ












