
550cc
Gràcies al seu sistema AQS de caixa automàtica seqüencial, els canvis són fluids i precisos, oferint una conducció més còmoda i moderna. La seguretat no es queda enrere: incorpora ABS, TCS BOSCH i el reconegut sistema de frens J.Juan, garantint estabilitat i resposta en tot moment.
La seva tecnologia està dissenyada per a destacar: pantalla TFT per a un control complet de la moto i il·luminació full LED que assegura visibilitat i estil, fins i tot en condicions complicades.
Una moto que combina rendiment, innovació i disseny, pensada per als qui busquen marcar la diferència en cada ruta.
Sent l’AQS401. Condueix amb estil. Viu l’aventura.
PREU
PRÒXIMAMENT
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

PASSA´T DE FRENADA
Frens JJUAN i Sistema de Frenada ABS i TCS (Control de Tracció).

PANTALLA TFT
Que proporciona les dades rellevants de manera ràpida i intuïtiva.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Espai per a casc JET sota el seient.

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Il·luminació Full LED.

MÀXIMA POTÈNCIA
Motor Bicilíndrico de 401cc amb Sisitema AQS (Caixa Automàtica Seqüencial)
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 401 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 2 |
| Núm. de Vàlvules | 8 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 72 x 67,6 mm |
| CV | 45 |
| Potència màxima | 33 kW / 9500 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 37 Nm / 8000 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Corretja |
| Embragatge | Automàtic de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Bressol d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta convencional amb barres de 41 mm |
| Suspensió posterior | Doble amortidor regulable en precàrrega |
| Fre davanter | Pinça JJuan 2 pistons amb disc de 300mm i ABS Doble Canal |
| Fre posterior | Pinça JJuan 1 pistó amb disc de 230 mm i ABS Doble Canal |
| Roda davantera | 120/80 – 17 |
| Roda posterior | 150/70 – 17 |
| Distància entre eixos | 1480 mm |
| Altura de seient | 730 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 17L |
| Pes | 185 kg |
| Equipament DE SÈRIE | Sistema AQS (Caixa Automàtica Seqüencial) | ABS | TCS BOSCH | Sistema de Frens JJUAN | Pantalla TFT | Il·luminació Full LED |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km; següents cada 5000 km o 1 any. |
| Colors | Blanc Daurat |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ


