
550cc
La nova RA600 no sols et porta, et defineix. Amb una estètica inconfusible i ànima Custom, aquest model combina una presència imponent amb tecnologia moderna perquè cada recorregut sigui una veritable declaració de caràcter.
Sota la seva silueta robusta i elegant s’amaga un motor de 550 cc, disponible en versió full de 59,16 CV i versió apta per a carnet A2 de 47,5 CV, capaç d’oferir un lliurament de potència ferma, equilibrada i plena de sensacions. La seva transmissió per corretja, al costat del sistema d’ABS de doble canal, els prestigiosos frens J.Juan, les suspensions davanteres KAYABA, el control de tracció (TCS), les llandes d’aliatge i els pneumàtics sense cambra, aporten confiança, suavitat i seguretat en cada maniobra.
El grup òptic full LED, la pantalla LCD a color i el seu seient biplaça completen un disseny pensat al detall per als qui volen destacar sense renunciar al confort, la tecnologia ni el rendiment.
Roda amb presència. Condueix amb actitud. Viu l’experiència Custom com tu l’entens.
PREU
6.290€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

PASSA´T DE FRENADA
Frens JJUAN, Suspensions KYB Davanteres, Sistema de Frenada ABS Doble Canal i TCS (Control de Tracció).

PANTALLA LCD A COLOR
Que proporciona les dades rellevants de manera ràpida i intuïtiva.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Seient biplaça amb material compost adaptable al pes.

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Il·luminació Full LED.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 550 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 2 |
| Núm. de Vàlvules | 8 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 72 x 67,6 mm |
| CV (VERSIÓ LIMITADA – FULL) | 47,5cv – 59,16cv |
| Potència màxima (VERSIÓ LIMITADA – FULL) | 35 kW / 8500 rpm – 43,5 kW / 8500 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 55 Nm / 6500 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Corretja |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Doble bressol d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta convencional amb barres de 41 mm |
| Suspensió posterior | Monoamortiguador central regulable en precàrrega i extensió |
| Fre davanter | Pinça JJuan 2 pistons amb Disc de 320mm i ABS Doble Canal |
| Fre posterior | Pinça JJuan 1 pistó amb Disc de 260 mm i ABS Doble Canal |
| Roda davantera | 130/90 – 16 |
| Roda posterior | 150/80 – 16 |
| Distància entre eixos | 1510 mm |
| Altura de seient | 725 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 14,5L |
| Pes | 198 kg |
| Equipament DE SÈRIE | Pantalla LCD a Color | TCS (Control de Tracció) | ABS Doble Canal | Full LED | Frens JJUAN | Suspensions Davanteres KAYABA | Llandes d’Aliatge | Pneumàtics sense Cambra | Transmissió per Corretja | Seient 2 Places |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km; següents cada 5000 km o 1 any. |
| Colors | Negre Brillant o Verd Brillant |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ








