
996cc
La nova RA1000 no sols et porta, et defineix. Amb una estètica inconfusible i ànima Naked, aquest model combina una presència imponent amb enginyeria d’alt nivell perquè cada recorregut sigui una veritable declaració de caràcter.
Sota la seva silueta robusta i elegant batega un motor V-Twin a 90è de 996 cc, capaç d’oferir un lliurament de potència contundent, suau i plena de sensacions. La seva avançada electrònica, amb ABS i Control de Tracció BOSCH (TCS), s’uneix al sistema de frens J.Juan —un punt clau en aquest model— per a garantir control, seguretat i una resposta precisa en qualsevol situació.
Equipada amb pneumàtics Pirelli, ofereix agarri, estabilitat i confiança tant en ruta com en conducció urbana.
En l’apartat tecnològic, incorpora pantalla TFT de 6″, Keyless System per a un accés més còmode i modern, i inclou una bateria de liti que millora l’arrencada, redueix el pes i augmenta l’eficiència.
Una custom pensada al detall per als qui busquen personalitat, rendiment i distinció en cada quilòmetre.
Roda amb presència. Condueix amb actitud. Viu l’experiència Custom com tu l’entens.
PREU
PRÒXIMAMENT
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

MÀXIMA POTÈNICA
Motor V-Twin 90è de 996cc.

PASSA´T DE FRENADA
Frens JJUAN, ABS, TCS BOSCH i Pneumàtics Pirelli.

PANTALLA TFT 6″
Que proporciona les dades rellevants de manera ràpida i intuïtiva.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Material compost adaptable al pes.

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Il·luminació Full LED.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 996 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 2 |
| Núm. de Vàlvules | 8 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 97 x 67,4 mm |
| CV | 106,73 |
| Potència màxima | 78,5 kW / 9000 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 95 Nm / 6500 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Cadena |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Mixt de tub d’acer i alumini |
| Suspensió davantera | Forqueta invertida amb barres de 48 mm, regulable en extensió |
| Suspensió posterior | Monoamortiguador d’ancoratge directe regulable en precàrrega, compressió i extensió |
| Fre davanter | Pinça JJuan 4 pistons amb discos de 320 mm i ABS Doble Canal |
| Fre posterior | Disc de 270 mm amb ABS | Pinça JJuan 1 pistó |
| Roda davantera | 120/70 – 17 |
| Roda posterior | 240/45 – 17 |
| Distància entre eixos | 1600 mm |
| Altura de seient | 780 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 17 L |
| Pes | 225 kg |
| Equipament DE SÈRIE | ABS | TCS BOSCH | Sistema de Frens JJUAN | Pneumàtics Pirelli | Pantalla TFT 6″ | Keyless System | Bateria de Liti |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km; següents cada 5000 km o 1 any. |
| Colors | Negre o Gris |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ


