
125cc
La nova BATTLO 2025 no passa desapercebuda. La seva presència dominant parla per si sola: és una moto que respira adrenalina i transmet, en cada línia, l’essència més pura de la marca. Amb una carrosseria compacta i una postura agressiva enfocada cap al front, està preparada per a respondre al mínim impuls.
Sota el seu disseny cridaner, batega un motor de 125cc i 4 temps amb refrigeració líquida de 15 CV, que es combina amb una forqueta invertida i un pes contingut de 149 kg. El resultat és una màquina àgil, reactiva i amb un caràcter esportiu que sorprèn des del primer gir del puny.
Però la BATTLO 2025 no sols conquesta pel seu rendiment. La seva estètica esmolada i moderna, al costat de detalls com el sistema d’il·luminació full LED, la seva pantalla LCD a color i sistema freno ABS, la converteixen en una naked 125 que imposa respecte i marca estil allà per on passa. Una proposta única per als qui busquen alguna cosa més que una moto
PREU
2.880€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

LA TEVA GUIA DIGITAL
Pantalla LCD a color que proporciona les dades rellevants de manera directa i intuïtiva.

AUTONOMIA
Capacitat de dipòsit 13 litres.

DONA-LI GAS
Motor Monocilíndric DOCH 4 vàlvules de refrigeració líquida de 15 cv i 11 NM de parell, amb sistema d’injecció electrònica.

ESMORTEINT L’ESPORTIVITAT
Suspensió monoshock posterior ajustable en precàrrega i sistema de forqueta invertida davantera.

VISIBILITAT LED
Il·luminació FULL LED, visibilitat total en tot moment.

PASSA´T DE FRENADA
Sistema de frenada ABS i frens de disc lobulats esportius.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 125 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 4 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 58 x 47 mm |
| Potència màxima (CV/rpm) | 15CV / 9000 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 11 Nm / 7500 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5 + |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Cadena |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Multitubular d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta telescòpica invertida amb barres de 37 mm de diàmetre i 110 mm de recorregut |
| Suspensió posterior | Monoamortiguador regulable en precàrrega |
| Fre davanter | Disc de 265 mm diàmetre amb sistema ABS |
| Fre posterior | Disc de 240 mm de diàmetre amb sistema ABS |
| Roda davantera | Llanda alumini amb pneumàtic 100/80-17 |
| Roda posterior | Llanda alumini amb pneumàtic 140/70-17 |
| Distància entre eixos | 1350 mm |
| Altura de seient | 765 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 13 ltr |
| Pes | 149 kg |
| Equipament de sèrie | Motor Refrigeració Líquida de 15 CV | Llums Full LED | Pantalla LCD a Color | Pneumàtics sense cambra, tecnologia Tubeless | Doble Seient | Bateria AGM | ABS |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km ; següents cada 3000 km o 1 any. |
| Colors | Negre o Vermell |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ








