
125cc
La RA125 PLUS no sols et porta, et representa. Amb una estètica inconfusible i ànima Custom, aquest model fusiona presència clàssica amb tecnologia moderna perquè cada trajecte sigui una declaració d’actitud.
Sota la seva silueta elegant i musculosa batega un motor de 125 cc amb refrigeració líquida i 15 CV que lliura potència suau i constant. Les seves llandes de radis, pneumàtics tubeless, sistema ABS i Control de Tracció (TCS) ofereixen confiança i seguretat en cada corba.
El grup òptic full LED i la seva pantalla digital LCD arrodoneixen un disseny pensat fins a l’últim detall per als qui busquen destacar sense renunciar al confort ni al rendiment.
Roda amb estil. Condueix amb caràcter. Viu l’experiència Custom a la teva manera.
PREU
3.090€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

PASSA´T DE FRENADA
Llantas de Radios, Neumáticos Tubeless sin Cámara y Sistema de Frenada ABS y TCS (Control de Tracción).

PANTALLA DIGITAL LCD
Que proporciona les dades rellevants de manera ràpida i intuïtiva.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Material compost adaptable al pes.

AUTONOMIA
Capacitat de dipòsit de 15 Litres.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 124 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 4 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 58 x 47 mm |
| CV | 14,96 |
| Potència màxima (Kw/rpm) | 11 Kw / 10000 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 11 Nm / 9000 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | Engranatges / 6 marxes |
| Transmissió secundària | Cadena |
| Embragatge | Manual de discos humits |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Tub d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta hidràulica amb barres de 37 mm de diàmetre i 135 mm de recorregut |
| Suspensió posterior | Doble amortidor regulable en precàrrega amb un recorregut de 62 mm |
| Fre davanter | Disc de 300 mm amb ABS |
| Fre posterior | Disc de 240 mm amb ABS |
| Roda davantera | 110/80 – 18 |
| Roda posterior | 140/90 – 15 |
| Distància entre eixos | 1460 mm |
| Altura de seient | 740 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 15L |
| Pes | 153 kg |
| Equipament DE SÈRIE | Pantalla Digital LCD | TCS (Control de Tracció) | ABS | Full LED | Pneumàtics sense Cambra Tubeless |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km ; següents cada 3000 km o 1 any. |
| Colors | Negre Mat o Blanc/Verd |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ









