
289cc
n cada moviment.
Amb ABS de doble canal, Control de Tracció (TCS) i Keyless System, el RT2 respon amb precisió i fluïdesa davant qualsevol situació. La seva pantalla TFT amb Mirror Link et manté connectat en tot moment, mentre que la seva cambra frontal i posterior i els comandaments retroiluminados eleven la seguretat i el control al màxim.
Cada detall ha estat pensat per a acompanyar-te amb comoditat i personalitat: buit per a casc integral, pneumàtics tubeless, pantalla regulable en altura, il·luminació full LED i suspensió posterior adaptable que suavitza qualsevol superfície amb elegància.
El RT2 no és només una manera de moure’s. És una manera de destacar.
PREU
3.895€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

PASSA’T DE FRENADA
Pneumàtics Tubeless, TCS (Control de Tracció) i ABS Doble Canal

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Full LED, Cambra Frontal i Posterior : seguretat i estil a cada pas

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Material adaptable al pes i buit per a casc integral
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 289 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 4 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 77 x 62 mm |
| CV | 24 CV |
| Potència màxima (Kw/rpm) | 17,6 Kw / 7000 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 24,5 Nm / 6750 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | CVT Automàtic |
| Transmissió secundària | Engranatges |
| Embragatge | Corretja amb embragatge centrífug |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Doble bressol d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta hidràulica amb barres de 35 mm |
| Suspensió posterior | Amortidor regulable en precàrrega amb 90 mm de recorregut |
| Fre davanter | Disc de 270 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Fre posterior | Disc de 220 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Roda davantera | 110/80 – 14 |
| Roda posterior | 140/60 – 13 |
| Distància entre eixos | 1400 mm |
| Altura de seient | 795 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 12L |
| Pes | 183 kg |
| Equipament DE SÈRIE | ABS Doble Canal | TFT + Mirror Link | TCS (Control de Tracció) | Pneumàtics Tubeless | Keyless System | Comandaments Retroiluminados | Buit per a Casc Integral | Cambra Frontal i Posterior | Suspensió Posterior Adaptable | Pantalla Ajustable | Full LED |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km ; següents cada 5000 km o 1 any. |
| Color | Negre Mat |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ




