
289cc
Combina la teva manera de moure’t amb la teva manera de destacar amb el nou RT3S.
El RT3S representa la culminació de la nostra visió de mobilitat urbana: una fusió de tecnologia avançada, disseny intel·ligent i conducció fluida, creada per als qui no es conformen amb arribar… volen fer-ho amb estil.
El seu motor de 289 cc respon amb suavitat i potència, recolzat pel sistema de frens ABS Bosch per a una seguretat sense fissures. La pantalla TFT amb Mirror Link, el sistema Keyless i els comandaments retroiluminados reforcen la sensació de control intuïtiu i connectivitat.
Dissenyat al detall per a oferir-te una experiència premium, el RT3S incorpora il·luminació full LED, espai per al casc integral i una pantalla regulable elèctricament que s’adapta a tu en cada trajecte.
Sofisticat, elegant, diferent. El RT3S redefineix el que esperes d’un escúter
PREU
4.370€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

TFT + MIRROR LINK
Connectivitat total i visibilitat impecable, en una sola pantalla.

PASSA´T DE FRENADA
Sistema ABS BOSCH.

IL.LUMINA LA TEVA AVENTURA
Il·luminació Full LED.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Buit per a casc integral.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 289 cc |
| Distribució | Cadena / DOHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 4 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 77 x 62 mm |
| CV | 24 |
| Potència màxima (Kw/rpm) | 17,6 Kw / 7000 rpm |
| Parell màxim (Nm / rpm) | 24,5 Nm / 6750 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | CVT Automàtic |
| Transmissió secundària | Engranatges |
| Embragatge | Corretja amb embragatge centrífug |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Doble bressol d’acer |
| Suspensió davantera | Forqueta hidràulica amb barres de 35 mm i recorregut 120 mm |
| Suspensió posterior | Amortidor regulable en precàrrega amb 90 mm de recorregut |
| Fre davanter | Disc de 270 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Fre posterior | Disc de 220 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Roda davantera | 120/70 – 15 |
| Roda posterior | 140/60 – 14 |
| Distància entre eixos | 1525 mm |
| Altura de seient | 765 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 17L |
| Pes | 201 kg |
| Equipament DE SÈRIE | ABS BOSCH | TFT + Mirror Link | Full LED | Keyless System | Espai per a Casc Integral | Pantalla Regulable Elèctricament | Comandaments Retroiluminados | Full LED |
| Manteniment | 1a revisió 1000 km ; següents cada 5000 km o 1 any. |
| Colors | Negre Mat o Gris Brillant |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ








