
125cc
La teva ciutat, les teves normes.
Lleugera, intel·ligent i amb estil propi, la nova RT1 està dissenyada per a moure’t per la ciutat amb total llibertat. El seu motor de 125 cc amb refrigeració líquida ofereix un rendiment suau i eficient, ideal per al ritme urbà del dia a dia.
Tecnologia útil i accessible al teu servei: Sistema d’il·luminació Full LED, Pantalla Digital LCD, sistema Keyless (Arrencada sense Clau), Cámara Davantera HD 1080P, Start-Stop, Sistema de Frenada ABS de Doble Canal i Control de Tracció (TCS) que t’ofereix més seguretat sense complicacions.
La RT1 ve equipada amb un top casi SHAD SH33 inclòs, a més d’espai per a un casc jet sota el seient. Una companya ideal: pràctica, connectada i sempre llesta per a rodar.
No segueixis el ritme de la ciutat. Posa-li el teu ritme.
PREU
2.795€
(Preu Venda Público Recomanat | No Vinculant Per a Venedor Autoritzat)
IVA inclòs / Transport inclòs (excepte per a illes Balears i Canàries)
Pre-lliurament no inclòs

PANTALLA DIGITAL LCD
Tecnologia clara per a una conducció sense distraccions.

TOT A LES TEVES MANS
Pinyes retroiluminades i ABS desconectable.

COMODITAT DURANT QUILÒMETRES
Espai per a casc JET sota el seient.
Característiques Tècniques
MOTOR
| Tipus / Cilindrada | 4T / 125 cc |
| Distribució | Cadena / OHC |
| Núm. Cilindres | 1 |
| Núm. de Vàlvules | 2 |
| Alimentació | Injecció electrònica |
| Refrigeració | Líquida |
| Diàmetre x carrera | 52,4 mm x 57,9 mm |
| CV | 11,69 CV |
| Potència màxima (Kw/rpm) | 8,6 kw / 8740 rpm |
| Parell màxim (Nm/rpm) | 11,7 Nm / 6750 rpm |
| Normativa Euro | Euro 5+ |
| Transmissió primària / Núm. marxes | CVT automàtic |
| Transmissió secundària | Engranatges |
| Embragatge | Corretja amb embragatge centrífug |
PARTEIX CICLE
| Xassís | Doble Bressol d’Acer |
| Suspensió davantera | Forqueta convencional amb barres de 33 mm i 95 mm de recorregut. |
| Suspensió posterior | Amortidor regulable en precàrrega amb 91 mm de recorregut |
| Fre davanter | Disc de 270 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Fre posterior | Disc de 218 mm amb pinça de 2 pistons i ABS |
| Roda davantera | 100/80 – 14 |
| Roda posterior | 120/70 – 14 |
| Distància entre eixos | 1337 mm |
| Altura de seient | 810 mm |
| Capacitat dipòsit combustible | 9L |
| Pes | 142 kgs |
| Equipament de sèrie | ABS Doble Canal | Pantalla Digital LCD | TCS (Control de Tracció) | Cambra Davantera HD 1080P | Buit per a Casc JET | Keyless System | Full LED | Start Stop | Alarma | Top Casi SHAD SH33 |
| Manteniment | Primera revisió 1000 km; següents cada 3000 km |
| Colors | Negre Mate, Blanc Brillant o Verd blavós brillant |
Avantatges Robert Motos

PRE-ENTREGA MOTO
+ INICIACIÓ A LA CONDUCCIÓ












